CLAP080NA12 CW

| panel model | CLAP080NA12 CW |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAP080NA12 CW cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 176.64×99.36 mm |
| Zarys | 189.4×114.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/9.6/21/-6V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAP080NA12 CW.
CPT CLAP080NA12 CW są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAP080NA12 CW pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAP080NA12 CW lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAP080NA12 CW na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAP080NA12 CW są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAP080NA12 CW pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAP080NA12 CW lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAP080NA12 CW na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAP080NA12 CW"
- CPT CLAP080NA12 CW
- Arkusz danych CLAP080NA12 CW
- Obraz CLAP080NA12 CW
- Cena CLAP080NA12 CW
- Dystrybutor CLAP080NA12 CW

